Kontakt

Kom i kontakt med oss

Vill du att vi hör av oss till dig? Välkommen att fylla i formuläret här intill så återkommer vi inom kort. Du kan också välja att kontakta någon av våra medarbetare direkt, du finner dem längre ner på den här sidan.

Svara gärna på frågorna så vi kan hjälpa dig på bästa sätt:
Medarbetare Anjam Nagi

Anjam Nagi

VD

010- 140 00 31
anjam@yrkescentrum.se

placeholder

Linda Thörnhult

Handledare/Coach

010-140 00 41

073- 591 3992

linda@yrkescentrum.se

Medarbetare Johanna Hyttenin

Johanna Hyttenin

Handledare/Coach

010- 140 00 34
johanna@yrkescentrum.se

Medarbetare Alexandra Persson

Alexandra Persson

Handledare/Coach
Medarbetare på Yrkescentrum Merob

Merob Abulu

Handledare/Coach

010- 140 00 36
merob@yrkescentrum.se

Medarbetare Johan Nilsson

Johan Nilsson

Handledare/Coach

010- 140 00 37
johan@yrkescentrum.se

Huda

Huda Youssef

Handledare/Coach

010- 140 00 39
073-598 97 42
huda@yrkescentrum.se

Anneli Danielsson i Karlstad

Annelie Danielsson

Handledare/Coach

010-140 00 42
0735-91 69 26
annelie@yrkescentrum.se

Jemma Khanu

Jemma Khnau

Jobbagent

010-140 00 43
0735-76 73 78
jemma@yrkescentrum.se

Daniela Petkovic

Daniela Petkovic

Studievägledare
placeholder