Kontakt

Kom i kontakt med oss

Vill du att vi hör av oss till dig? Välkommen att fylla i formuläret här intill så återkommer vi inom kort. Du kan också välja att kontakta någon av våra medarbetare direkt, du finner dem längre ner på den här sidan.

Svara gärna på frågorna så vi kan hjälpa dig på bästa sätt:
Medarbetare Anjam Nagi

Anjam Nagi

VD

010- 140 00 31

0705-77 34 34
anjam@yrkescentrum.se

IMG_3069

Linda Thörnhult

Handledare/Coach

010-140 00 41

073- 591 3992

linda@yrkescentrum.se

Medarbetare Johanna Hyttenin

Johanna Hyttenin

Handledare/Coach

010- 140 00 34

0760-27 73 38
johanna@yrkescentrum.se

Medarbetare Alexandra Persson

Alexandra Persson

Handledare/Coach

010- 140 00 35

0760-05 32 19
alexandra@yrkescentrum.se

placeholder

Maria Olofsson

Handledare/Coach

010- 140 00 36

0760222761
maria@yrkescentrum.se

Medarbetare Johan Nilsson

Johan Nilsson

Handledare/Coach

010- 140 00 37

0760-22 74 28
johan@yrkescentrum.se

Huda

Huda Youssef

Handledare/Coach

010- 140 00 39
073-598 97 42
huda@yrkescentrum.se

Anneli Danielsson i Karlstad

Annelie Danielsson

Handledare/Coach

010-140 00 42
0735-91 69 26
annelie@yrkescentrum.se

Jemma Khanu

Jemma Khnau

Jobbagent

010-140 00 43
0735-76 73 78
jemma@yrkescentrum.se

Daniela Petkovic

Daniela Petkovic

Studievägledare

010-140 00 33
0760-39 61 14
daniela@yrkescentrum.se