Här finns vi

Rusta och Matcha Göteborg

Odinsgatan 13

odinsgatan
Lisa Wahledow

Lisa Wahledow

Jobbcoach

010-140 00 48
0764-95 67 47

lisa@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072647 

Gamlestadens Brygga 19

Nour Fidaoui

Jobbcoach

010-140 00 47
0721-45 35 33
nour@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072647

Med min expertis och engagemang kommer jag att guida dig genom varje steg av din yrkesmässiga utveckling, maximera dina styrkor samt erbjuda praktiska verktyg för att nå arbete eller utbildning på ett hållbart och effektivt sätt.

Lisa Wahledow

Lisa Wahledow

Jobbcoach

010-140 00 48
0764-95 67 47
lisa@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072647

20230303_155525

Rusta och Matcha Karlstad

Västra Torggatan 15, våning 2

KA-nummer: 10072646

Magnus Eilertsen

Jobbcoach

010-140 00 42
0735-916 926
magnus@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Linköping

Industrigatan 18

Amin Baledi

Amin Baledi

Jobbcoach

010-140 00 37
0760-22 74 28 amin@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072716

Yrkescentrum erbjuder en lösningsfokuserad coachning och individanpassad studie- och yrkesvägledning. Efter att ha kartlagt dina kompetenser och förutsättningar matchar vi dig mot din önskade utbildning, eller relevanta aktörer och arbetsgivare på arbetsmarknaden. Vi filar på din intervjuteknik, och hjälper dig att skapa och förbättra dina ansökningshandlingar. Vi rustar dig med nödvändiga verktyg och matchar dig mot passande arbetsgivare. På våra workshops och föreläsningar kan du kontinuerligt utveckla dina jobbsökarfärdigheter. Vi tar vara på din begåvning. Varmt välkommen till oss!

Industrigatan 18

Rusta och Matcha Malmö

Bures Gata 15

Marian Aden

Jobbcoach

010-140 00 33
0760-39 61 14
marian@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072717

KA-nummer: 10072717

Med min expertis och nätverk kommer jag som din personliga jobbcoach leder jag dig mot ditt drömjobb och optimala utbildning.

Malmö kontor Yrkescentrum

Rusta och Matcha Norrköping

Hospitalsgatan 20

Tina Håkansson

Jobbcoach

010-140 00 39
0735-98 97 42
tina@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072643

Upplev effektiva karriärsprång genom personliga möten med mig. Hos mig får ni en skräddarsydd vägledning och med en individuell strategi styr vi dig mot din drömkarriär eller utbildning. Ta kontroll över din professionella framtid idag och låt oss tillsammans maximera din potential.

Stockholm

Rusta och Matcha Hägersten

Telefonvägen 30

Cathrine Carlinell

Jobbcoach

010-140 00 44
0735-66 57 42
cathrine@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10073287

Telefonvägen 30

Rusta och Matcha Solna

Gårdsvägen 8

Gårdsvägen 8
Meda Mottava

Meda Motavvas

Jobbcoach

010-140 00 44
0735-66 57 42
meda@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10073201

Rusta och Matcha Handen-Haninge

Handenterminalen 5

Amra Aden

Jobbcoach

010-140 00 44
0735-66 57 42
amra@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072645

Rusta och Matcha Kista

Färögatan 33

Meda Mottava

Meda Motavvas

Jobbcoach

010-140 00 44
0735-66 57 42
meda@yrkescentrum.se

KA-Nummer 10073201

Rusta och Matcha Trollhättan

Industrigatan 1

Alexandra Persson

Jobbcoach

010-140 00 35
0760-05 32 19
alexandra@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072644

Trollhättan kontor

Rusta och Matcha Uddevalla

Norra Drottninggatan 28

Alexandra Sjögren

Jobbcoach

010-140 00 49
0739-25 39 62
alexandra.sjogren@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072644

Uddevalla Yrkescentrum kontor

Rusta och Matcha Vänersborg

Torpavägen 3

Terese Andersson

Jobbcoach

010-140 00 34
0760-27 73 38
terese@yrkescentrum.se

KA-nummer: 10072644

Med individuell support och praktiska strategier kommer jag som din jobbcoach att vägleda och stötta dig genom hela jobbsökningsprocessen.

Torpavägen 3