Här finns vi

Rusta och Matcha Göteborg

Odinsgatan 13

odinsgatan

KA-nummer: 10072647 

Lisa Wahledow

Handledare/Coach

010-140 00 48
0721-45 35 33
lisa@yrkescentrum.se

Gamlestadens Brygga 19

Eskil Hultin

Utvecklare/Coach​

0703-20 23 05
eskil@yrkescentrum.se

Nour Fidaoui

Utvecklare/Coach

010-140 00 47
0721-45 35 33
nour@yrkescentrum.se

Lisa Wahledow

Handledare/Coach​

010-140 00 48
0721-45 35 33
lisa@yrkescentrum.se

20230303_155525

KA-nummer: 10072647

Rusta och Matcha Karlstad

Västra Torggatan 15, våning 2

KA-nummer: 10072646

Magnus Eilertsen

Handledare/Coach

010-140 00 42
0735-916 926
magnus@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Linköping

Industrigatan 18

KA-nummer: 10072716

Amin Baledi

Handledare/Coach

010-140 00 37
0760-22 74 28 amin@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Malmö

Bures Gata 15

Jag hjälper dig att identifiera styrkor, skapa strategier och utforska möjligheter till arbete eller utbildning

Diana Nikolic

Karriärvägledare
010-140 00 33
0760-39 61 14 diana@yrkescentrum.se
Malmö kontor Yrkescentrum

KA-nummer: 10072717

Rusta och Matcha Norrköping

Hospitalsgatan 20

KA-nummer: 10072643

Tina Håkansson

Handledare/Coach

010-140 00 39
0735-98 97 42
tina@yrkescentrum.se

Stockholm

Rusta och Matcha Hägersten

Telefonvägen 30

KA-nummer: 10073287

Meda Motavva

Handledare/Coach

010-140 00 44
0735-66 57 42
meda@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Solna

Gårdsvägen 8

KA-nummer: 10073201

Meda Motavva

Handledare/Coach

010-140 00 44
0735-66 57 42
meda@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Handen-Haninge

Handenterminalen 5

KA-nummer: 10072645

Meda Motavva

Handledare/Coach

010-140 00 44
0735-66 57 42
meda@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Trollhättan

Industrigatan 1

Trollhättan kontor

KA-nummer: 10072644

Claudia Zammata

Handledare/Coach

010-140 00 35
0760-05 32 19
claudia@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Uddevalla

Norra Drottninggatan 28

Uddevalla Yrkescentrum kontor

KA-nummer: 10072644

Martina Norberg

Handledare/Coach

010-140 00 49
0739-25 39 62
martina@yrkescentrum.se

Rusta och Matcha Vänersborg

Torpavägen 3

KA-nummer: 10072644

Frida Lärk

Handledare/Coach

010-140 00 34
0760-27 73 38
frida@yrkescentrum.se

× Fråga mig!